top of page

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן – פרופיל החברה

שמחה גריידינגר יו"ר ובעלים

מקצועיות ויצירתיות בבנייה שעושים את ההבדל עבורכם! נתיב פיתוח נדל"ן נשענת על איתור מוקדם של הזדמנויות נדל”ן אטרקטיביות אשר מכפילות את שווין עם סיום הפרויקט. כבעלת ניסיון עשיר בתכנון ובניה בארץ ובעולם, הגיעה החברה להתמקצעות בענף ולשם דבר באיכות בניה ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה.
 
באמצעות יכולת ניהולית, ארגונית ותפעולית, מתאימה הקבוצה את הפתרון האיכותי ביותר בהתאם לתנאי המקום וצרכי הפרויקט. קבוצת נתיב פיתוח הינה חברה קבלנית יזמית הרשומה ברשם הקבלנים בסיווג בלתי מוגבל.
 
יו״ר החברה הינו מר שמחה גריידינגר, בעל ניסיון אישי בן עשרות שנים בארץ ובחו”ל בתחום הנדל”ן. החברה עוסקת ביזמות פרויקטים לבניה למגורים ולמסחר. בין הפרויקטים אלפי יחידות דיור שנבנו בארץ בשנים האחרונות ואוכלסו בהצלחה רבה ופרויקטים נוספים המצויים בשלבי בניה מתקדמים.

החברה מעורבת בפרויקטים גדולים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות, תוך הקפדה על עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים. 

במהלך שנות פעילותה בנתה החברה אלפי יח”ד ושכונות מגורים בערים רבות בישראל וכיום בונה החברה מעל 1,000 יח”ד במספר פרויקטים: בבית-שמש, ברחובות, בקריית האומנים-מצליח, בהר יונה-נצרת עילית, בקריית ים ובחריש במגוון רחב של סגנונות בניה החל מקוטג’ים, בנייני מגורים, מגדלים, מדורגים ועוד...
 
הקבוצה נהנית מאיתנות פיננסית ומעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המתמחים בפיקוח ובקרת הפעילות הפיננסית של החברה.
כתוצאה מכך, זוכים לקוחותיה לרמת בטחון גבוהה המקבלת משנה חשיבות בתקופות המאופיינות בחוסר יציבות בשווקים בארץ ובעולם.
 
מדיניות הקבוצה שמה את הלקוח במרכז פעילותה ונותנת דגש לאיכות דיור ברמה גבוהה ביותר, עמידה בלוחות זמנים יחס אישי והכל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. לקבוצת נתיב פיתוח נדל"ן ישנו ערך מוסף ייחודי בזכות שימור צוות העובדים המקצועי והמסור לאורך כל השנים.
 
גם בתקופות משבר נשמר הרכב הצוות המקורי היודע את צרכי החברה והלקוחות בכל עת ומכיר אותו מקרוב דבר שהוכיח את עצמו כמוצדק. המוניטין לו זכתה הקבוצה מתבסס על הניסיון הרב שצברה בענף, על תודעת השירות הגבוהה שלה ועל יכולתה הניהולית, הארגונית והתפעולית להתאים לכל פרויקט בניה את הפתרונות הדרושים לו בהתאם לצרכיו הייחודיים.

Nativ_View_About.jpg
About-1.jpg

רכישת דירה, הינה צעד משמעותי בחיים המלווה בציפיות רבות ואפילו בהגשמת חלום. אנו קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן, מבינים כי בית אינו רק קירות, מפרט טכני או המדרגות המובילות אליו. בית הוא הרבה מעבר לכך, זהו הנכס החשוב ביותר שיש לכל אחד מאיתנו. אנו רואים בראש ובראשונה את צרכי הלקוח רואים גם את מה שחשוב לו ביותר, ביתו. זו גם תמצית התפישה העסקית שלנו הרואה בראש ובראשונה את צרכי הלקוח ומתאימה אליהם פתרונות דיור איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

 

ה"אני מאמין" שלנו מושתת על:
א. שביעות רצון הלקוחות
ב. ניהול מקצועי ובעל ותק
ג. צוות עובדים קבוע ואיכותי
ד. בקרת איכות, נוהלי פיקוח ובקרה קפדניים
ה. עמידה בלוח זמנים.

כיושב ראש ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן, רואה אני מול עיניי בכל פרויקט ופרויקט הגינות עסקית, כדאיות כלכלית, עמידה בלו"ז ומתן שירות הוגן וראוי ללקוחותינו תוך שמירת התחייבויות לעובדים ולספקים.
 
הניסיון הרב שצברנו וההתמחות הייחודית שלנו באיתור מוקדם של הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות משרת את לקוחותינו, שכן הזדמנויות אלו מכפילות את שיווין עם סיום הפרויקט. יותר מאלף מילים, יעידו כל כך לקוחותינו המרוצים – לקוחות שרכשו דירה בפרויקטים הקודמים של החברה ולאחר מספר שנים חזרו ורכשו דירה נוספת בפרויקטים החדשים שלנו.
 
בברכה, שמחה גריידינגר.

צרו קשר איתנו: 8082*

bottom of page